Apsaugos sistemos

Kokybiškos ir kruopščiai sumontuotos apsaugos sistemos neleidžia neteisėtai patekti į objektą – namus, parduotuvę ar kitą komercinės paskirties pastatą. Jeigu kažkas patenka į saugomą objektą, šių sistemų pagalba pradedami formuoti bei skleisti pavojaus signalai, kurie praneša apie netikėtą įsibrovėlį arba įvykusią avariją. Šiais laikais tokioms sistemoms kurti bei įrengti yra pasitelkiamos naujausios elektroninės technologijos, kurios pasižymi aukštu patikimumo, patvarumo ir jautrumo įsibrovimui lygiu.

Apsaugos sistemų projektų rengimas

  • Saugos signalizacijos. Šios saugos sistemos pagalba yra formuojami pavojaus signalai, kurie gali būti įvairaus garsumo ir sudaromi atsižvelgiant į tai, kokiu nuotoliu yra pažeidžiamas saugomas objektas.
  • Priešgaisriniai. Tokie projektai suteikia galimybę efektyviai apsisaugoti nuo kilusio gaisro. Specialūs įrenginiai geba itin tiksliai bei greitai pastate aptikti gaisrą, suformuoti reikiamus perspėjimo signalus ir valdyti gaisrinę įrangą.
  • Vaizdo stebėjimo. Ši įranga gali būti naudojama vienu metu stebėti net keletą saugomų objektų arba vieno objekto keletą pusių. Jeigu į stebimą vietą patenka pažeidėjas, yra formuojamas pavojaus signalas. Pagrindinis tokių sistemų privalumas – galimybė išsaugoti vaizdą ir jį persiųsti nustatytu adresu.
  • Įeigos kontrolės. Toks techninių priemonių kompleksas apriboja patekimą arba išėjimą iš objekto arba atskirų jo dalių. Taip pat ši įranga gali registruoti išeinančius ar ateinančius asmenis, nustatyti tikslų jų pasirodymo laiką.
  • Prekių ir kasų. Pastarosios sistemos padeda apsisaugoti nuo dažnai kylančių vagysčių, kurios gali sumažinti net didžiausių parduotuvių pelną. Įrengus šias sistemas yra atliekamas kruopštus parduotuvių kasų stebėjimas, o prie prekių gali būti pritaisytos specialios žymės, saugančios nuo neteisėto jų pasisavinimo.

 

Jeigu norite būti visapusiškai apsaugoti, pasirūpinkite, kad saugos sistemas įrengtų tik savo srities profesionalai, nes tik jie gali kruopščiai suplanuoti bei kokybiškai atlikti visą projektą. Rengiant įvairias sistemas, pirmiausia nustatomi ir įvertinami visi pavojaus bei rizikos veiksniai. Antro žingsnio metu yra projektuojama pasirinkta sistema bei parenkami tinkamiausi įrangos parametrai. Galiausiai, yra įgyvendinamas ir, priklausomai nuo poreikių, vėliau koreguojamas numatytas projektas.

Aukštas saugumas – tik su nuolatine priežiūra

Net kokybiškiausioms apsaugos sistemoms yra reikalinga nuolatinė specialistų priežiūra, nes net menkiausias nuokrypis nuo nustatytos parametrų normos gali lemti nenumatytas pasekmes. Mūsų įmonė vykdo garantinę, pogarantinę, avarinę bei planinę techninę priežiūrą.

Avarinės techninės priežiūros metu yra skubiai reaguojama į klientų iškvietimus, pašalinami kilę gedimai. Be to, vykdomas nuolatinis konsultavimas telefonu, todėl savo saugumu nesunku pasirūpinti iš bet kurios vietos. Planinė techninė sistemos priežiūra gali būti naudinga, jeigu norite išvengti netikėtų gedimų. Šios priežiūros metu reguliariai tikrinamos apsaugos sistemos ir šalinami visi gedimai.

Mūsų komanda siūlo kokybiškas, patikimas, lengvai valdomas apsaugos sistemas, su kuriomis tiek Jūs, tiek Jūsų šeima, artimieji ar vykdomas verslas bei turimi pastatai bus maksimaliai apsaugoti.