Motyvacija

Personalo valdymas, strateginis požiūris į personalo vystymą tapo labai svarbiu XXI a. UAB „Apsaugos komanda“ patikimai ir puikiai klientų poreikius tenkinančiai apsaugos paslaugų teikimo įmonei labai didelę įtaką turi čia dirbantys žmonės. Mes puikiai suprantame, kad kompetentingi ir motyvuoti žmonės, kurie dirba su mumis ir kuria mūsų įmonę - Didžiausias mūsų turtas. Su pasididžiavimu galime sakyti, kad UAB „Apsaugos komanda“ tinkle dirba daugiau nei 800 darbuotojų komanda, kuri kasdien tenkina mūsų klientų poreikius ir prisideda prie UAB „Apsaugos komanda“ sėkmės.

Vertybės:

 • Klientų pasitenkinimas - pagrindinė vertybė. Ją garantuoja kokybiškos paslaugos, dėmesingi ir kompetentingi darbuotojai: kai klientai aptarnaujami taip, kad visuomet su malonumu naudotųsi firmos paslaugomis.
 • Verslo dvasia - tai kiekvieno įmonės darbuotojo pasitikėjimas verslininkyste, kaip varomąja jėga, skatinančia jo nuolatinį atsinaujinimą, asmenybės tobulėjimą, darbo kompetencijos augimą ir norą dirbti pelningai.
 • Atsakingumas ir pasitikėjimas - tai kiekvieno darbuotojo pastangos dirbti taip, kad vadovai galėtų nedvejodami prisiimti atsakomybę už klientams duotus įsipareigojimus.
 • Stiprybė - įmonėje dirbantys lojalūs, energingi, darbštūs, pareigingi, sąžiningi, griežtai paisantys etikos normų, kvalifikuoti darbuotojai bei darbuotojų sugebėjimas greitai mobilizuotis ir perimti situacijos kontrolę.
 • Mokymasis ir tobulėjimas - tai nuolatinis žinių atnaujinimas, darbuotojų reguliarus mokymas bei pastoviai keliama jų kvalifikacija, sėkmingas žinių ir patirties, įgytos dirbant apsaugos paslaugų teikimo rinkoje derinimas, gilinimasis ir pažangiausių idėjų panaudojimas darbe, psichologinis pasirengimas nuolat vykstantiems pokyčiams.
 • Sugebėjimas dirbti komandoje - tai kiekvieno darbuotojo stengimasis panaudoti savo asmeninius privalumus bendram tikslui pasiekti.
 • Pagarbus bendravimas - tai pagarba sau, kolegoms, klientams, partneriams ir konkurentams, sukurianti darbui palankią aplinką.

Darbo kultūra

Mūsų pastoviai modernėjančioje bendrovėje dirba profesionalių specialistų kolektyvas. Didžioji mūsų darbuotojų dalis – atitinkamas mokymo įstaigas baigęs jaunimas. Saugos tarnybos darbuotojų amžiaus vidurkis – 27 metai, pats darbingiausias ir produktyviausias žmogaus gyvenimo tarpsnis. Juose matome ateitį. Siekiame, kad mūsų darbuotojai jaustųsi pilnateisiais kompanijos nariais ir į kiekvieną darbą įdėtų kuo daugiau meilės ir dvasios, būtų suinteresuoti įmonės sėkme, taptų geriausi savo klientui. Siekiame, kad kiekvienas įmonės darbuotojas pasitikėtų saugos verslu, norėtų plėsti savo žinias ir šis darbas jam taptų ne tik pragyvenimo šaltiniu bet ir asmenybės augimo šaltiniu. Nuolatinį kiekvieno darbuotojo tobulėjimą laikome vienu iš firmos sėkmės faktorių.  Skatiname darbuotojus dalintis naujomis idėjomis, kad galėtumėme geriau patenkinti „Apsaugos komandos“ klientų poreikius. Rūpinamės darbuotoju saugumu, sudarome jiems palankias darbo ir poilsio sąlygas. Puoselėjame per ilgus UAB „Apsaugos komanda“ darbo metus bendrovėje susiklosčiusias tradicijas.

Karjera

UAB „Apsaugos komanda“ savo darbuotojams siūlo įdomų, kūrybingą ir dinamišką darbą. Čia sudaromos puikios karjeros galimybės tiems, kurie siekia tobulėti ir sugeba naudingai pritaikyti savo žinias bei patirtį.

 • Mes pastoviai mokomės, nes norime būti geriausi.
 • Kuriame ir įgyvendiname naudingas idėjas.
 • Komandos nariai tarpusavyje atvirai ir nuoširdžiai dalinasi savo žiniomis bei patirtimi.
 • Įmonėje tampama tikrais savo srities profesionalais – praktikais, nes išsilavinimo ir teorinės žinios papildomos praktiniais įgūdžiais.

Mes vertiname savo darbuotojų sukauptas žinias ir patirtį bei skatiname juos imtis didesnės atsakomybės. Nemažai šiuo metų UAB „Apsaugos komanda“ vadovaujančių administracijos darbuotojų savo darbą bendrovėje pradėjo nuo žemiausios grandies.

Mūsų darbuotojų sėkmingos karjeros pavyzdžiai:

Ričardas Varno

Įmonėje pradėjo dirbti 1995 metais apsaugos darbuotoju. Dirbdamas baigė Vilniaus universitetą ir įsigijo teisininko diplomą. Nuo 1998 metų dirbo juristu. Šiuo metu vadovauja įmonės Juridiniam skyriui.

 

Bendrovėje dirbantys žmonės yra viena komanda, ryžtingai ir greitai priimanti sprendimus bei nuolat ieškanti naujų būdų tikslams įgyvendinti.

Ką rasite UAB „Apsaugos komanda“?

- savo darbuotojams užtikriname palankias darbo sąlygas;

- sudarome sąlygas darbuotojams tobulėti profesinėje srityje ir siekti karjeros;

- visada laiku mokame atlyginimą;

- galimybę naudotis sporto klubu.

 

 


 

Jeigu norite dirbti UAB „Apsaugos komanda“, peržiūrėkite šiuo metu siūlomų darbo vietų sąrašą skyriuje

Siūlome darbą

Jei rasite Jus dominantį pasiūlymą, atsiųskitę savo gyvenimo aprašymą adresu: UAB „Apsaugos komanda“, Lakūnų g. 14b, LT-09108 Vilnius.

Detalesnę informaciją galite gauti, paskambinę į UAB „Apsaugos komanda“ arba į bet kurį bendrovės filialą.