Transporto valdymas

Teikiame klientams informaciją apie jų autotransporto darbą ir pateikiame duomenis, būtinus operatyviam šio transporto valdymui, tai yra fiksuojame transporto priemonės vietą ir nuvažiuotą maršrutą, vairuotojo maršruto/dienos kilometražą,  darbo/poilsio laiką, sustojimų vietas, parodome sunaudotą kuro kiekį, degalų papildymo/nupylimo laiką ir vietą,  parodome vidutinį automobilio greitį ir variklio apsukas. Prie automobilio signalizacijos pajungta sistema nedelsiant informuoja apie vagystę bei parodo tikslią transporto priemonės buvimo vietą. Prireikus parengiame atitinkamas ataskaitas.

Transporto priemonių judėjimo kontrolei, stebėjimui ir apsaugai naudojama sistema AutoGuard veikia globalaus pozicionavimo sistemos ir mobilaus ryšio teikiamų galimybių pagrindu.

Atsižvelgiant į klientų poreikius tiksliai išmatuoti kuro lygį viename ar dviejuose automobilio bakuose, naudojama speciali elektroninė kuro kontrolė EFC (angl. Electronic Fuel Control).

Šiuo metu tai vienas iš patikimiausių ir veiksmingiausių sistemų derinių, leidžiantis efektyviai valdyti automobilių darbą, juos stebėti ir apsaugoti.

Užsisakyti mūsų teikiamas paslaugas 

Paspaudę šią nuorodą, atsiversite paslaugos užsakymo puslapį. Jį užpildę, iš UAB „Apsaugos komanda“ gausite išsamų pasiūlymą.

Detalesnę informaciją galite gauti, paskambinę į UAB „Apsaugos komanda“ bet kurį filialą.