„Niekada nebūna didžių darbų be didžių sunkumų.“ Volteras
2020 kovo 18 d.

Gerbiami klientai,

Kreipiamės į Jus norėdami pranešti, kad reaguodami į Lietuvos Respublikos Vyriausybės paskelbtą karantiną dėl COVID19 viruso užkardymo visoje Lietuvoje ir atsižvelgdami į su tuo susijusias rekomendacijas, pereiname prie UAB „Apsaugos Komanda“ veiklos tęstinumo pandemijos atveju plano vykdymo.

Saugodami savo klientų ir darbuotojų sveikatą, karantino metų savo biuruose mes nepriimsime grynųjų pinigų už suteiktas paslaugas.

Jeigu Jus neturite skubių klausimų kur reikalingas betarpiškas mūsų darbuotojų bendravimas, prašome Jūsų kol kas susilaikyti nuo apsilankymų mūsų biuruose, o rašyti elektroninius laiškus, kurių adresus rasite čia: https://www.komanda.lt/kontaktai/veiklos-zonos/

UAB „Apsaugos Komanda“ karantino metu ir vėliau, iki tol kol matysime, kad šis virusas yra įveiktas, įsipareigojame:

1.  Nuolatos dezinfekuoti visų savo tarnybinių automobilių rankomis liečiamas vietas ;

2. Išdalinti dezinfekcinį rankų skystį visiems savo darbuotojams;

3. Reikalauti iš visų darbuotojų, prieš ir po bendravimo su klientu, dezinfekuoti rankas;

4. Tiekėjams įvykdžius mūsų užsakymus, Išduoti FFP2 tipo veido kaukes (respiratorius) visiems darbuotojams, bendraujantiems su klientais.

Karantino metu mūsų darbas nesustoja. Paslaugos bus teikiamos įprasta tvarka ir pilna apimtimi. Vykdysime visus prisiimtus įsipareigojimus.

Visada su Jumis

Jūsų Apsaugos Komanda

Kitos naujienos

Išmanioji namų apsauga – visada po ranka

Ar prisimenate tuos atvejus, kai išvykę į darbą, savaitgaliui į sodybą ar atostogų į tolimą kelionę, suabejojote, ar nepamiršote užrakinti namų durų ar įjungti signalizacijos? Galbūt dėl to net teko sugrįžti ir patikrinti, ar namai tikrai palikti saugiai?

2020 vasario 26 d.

Kaip užtikrinti būsto saugumą?

Įsilaužėliai mokosi vis naujų būdų, kaip patekti į juos viliojančius nekilnojamojo turto objektus. Tuo tarpu, žmonės dažnai drąsiai savo namuose laiko brangius daiktus, net nesusimąstydami apie grėsmes, tykančias čia pat.

2020 vasario 11 d.
Gaukite pasiūlymą Parduotuvė