Galite būti ramūs dėl savo automobilio

Automobilių apsauga

Automobilių apsaugai ir transporto stebėjimui savo klientams siūlome vieną pažangiausių tokio tipo sistemų AutoGuard, kurios pagalba galime fiksuoti įvairius transporto priemonių duomenis, gauti informaciją apie Jūsų automobiliui gręsiantį pavojų bei operatyviai į tai reaguoti.

Pažangi automobilių apsaugos sistema AutoGuard, prijungta prie standartinės automobilio signalizacijos, nedelsiant informuoja savininką bei mūsų centrinio stebėjimo pulto (CSP) operatorių apie vagystę. Operatorius matydamas tikslią transporto priemonės buvimo vietą imasi būtinų priemonių automobilio saugumui užtikrinti – esant reikalui apie įvykį informuoja policijos pareigūnus, palaiko su jais ryšį bei perduoda gaunamą informaciją.

Transporto stebėjimas ir valdymas

AutoGuard yra naudinga ne tik asmeninių automobilių turėtojams, bet ir įmonėms, kurioms yra būtinas operatyvus transporto priemonių valdymas. Sistema leidžia fiksuoti transporto priemonės buvimo vietą, judėjimo kryptį, greitį, vidutinį greitį, variklio apsukas, nuvažiuotą maršrutą, dienos kilometražą, vairuotojo darbo ir poilsio laiką, sustojimų vietas, sunaudotą kuro kiekį, degalų papildymo ar nupylimo vietą ir laiką. Klientas, prisijungęs prie sistemos internetu, bet kuriuo metu gali savarankiškai stebėti savo transporto judėjimą. Plačiau apie AutoGuard galite skaityti čia: AutoGuard.

Eurowatch

APSAUGOS KOMANDA yra nacionalinis Eurowatch paslaugos tiekėjas Lietuvoje. Eurowatch – tai operatyvaus ryšio su Europos šalių policija paslauga, skirta padėti vairuotojams nedelsiant susisiekti su policija bet kurioje Europos vietoje. Eurowatch paslauga veikia per nacionalinių paslaugos tiekėjų tinklą, kuris šiuo metu veikia 36 Europos valstybėse. Visi Eurowatch atstovai glaudžiai bendradarbiauja su policija ir budi 24 valandas per parą.

Dėl nusikaltimų, įvykdomų prieš krovinių vežėjus, transporto priemonių vairuotojus ir keleivius visoje Europoje, kiekvienais metais yra patiriami milžiniški nuostoliai. Nusikaltėliai savo taikiniu dažnai renkasi tolimųjų reisų vairuotojus ir krovinius, nes nemokėdami vietinės kalbos, tolimųjų reisų vairuotojai sunkiai gali išsikviesti pagalbą. Nusikaltimui įvykus užsienyje, ryšys su EuroWatch paslaugos tiekėju yra vienas paprasčiausių ir patikimiausių būdų susisiekti su vietos policija. Plačiau apie EuroWatch galite skaityti čia: EuroWatch.

Esame pasiruošę Jums padėti

  • Savo klientams diegiame vieną pažangiausių apsaugos sistemų – AutoGuard.
  • Esame nacionaliniai Eurowatch paslaugos tiekėjai.
  • Mes ne tik įrengiame apsaugos sistemą, bet ir konsultuojame apsaugos organizavimo, signalizacijos įrengimo bei jos tobulinimo klausimais.
  • Visus signalizacijos sistemos pranešimus, telefoninius pokalbius su CSP, duomenis apie patrulinių ekipažų judėjimą kaupiame duomenų bazėse, saugome, o reikalui esant galime pateikti klientui.
  • Neįvykdę savo įsipareigojimų, dėl mūsų kaltės patirtą žalą atlyginame, nes mūsų civilinė atsakomybė apdrausta draudimo kompanijos „BTA Insurance Company“ SE filiale Lietuvoje.

Taisykles ir sąlygas skaitykite čia.

Teikiamos paslaugos

  • Automobilių stebėjimas ir apsauga
  • Transporto valdymas
  • Eurowatch
Sudomino paslauga? Norite užsisakyti?

Gaukite pasiūlymą

Dominančios paslaugos:
Pasiteirauti dėl paslaugų taip pat galite telefonu, el. paštu arba atvykę į artimiausią mūsų skyrių. Iki pasimatymo!
Verkių g. 31A,
LT-09108 Vilnius

Dėkojame už jūsų užklausą

Mūsų specialistai netrukus su jumis susisieks
Gaukite pasiūlymą Parduotuvė