Autoguard

Autoguard

Teikiame transporto priemonių apsaugos, stebėjimo ir valdymo kontrolės paslaugas diegdami AutoGuard S2 ir S4 sistemas.

AutoGuard S2 ir S4 – tai nedidelis modulis, įmontuojamas automobilyje, ir leidžiantis tiksliai nustatyti transporto priemonės buvimo vietą, nuvažiuotą maršrutą, dienos kilometražą, greitį, variklio apsukas, vairuotojo darbo ir poilsio laiką, sustojimų vietas, sunaudotą kuro kiekį, degalų papildymo ar nupylimo vietą ir laiką bei kitus duomenis. Prie šio modulio prijungta automobilio signalizacijos sistema nedelsiant informuoja apie vagystę bei parodo tikslią transporto priemonės buvimo vietą. Visi duomenys kaupiami sistemos bloko vidinėje atmintyje. Klientas, prisijungęs prie sistemos internetu, bet kuriuo metu gali savarankiškai stebėti savo transporto judėjimą.

AutoGuard sistemos privalumai:

 • Leidžia analizuoti buvusių maršrutų duomenis, efektyviai optimizuoti transporto priemonių darbą bei mažinti transportavimo kaštus.
 • Leidžia skubiai reaguoti pavojaus ir vagystės atveju.
 • Suteikia klientui saugumą ir garantą už lankstų ir prieinamą mėnesinį mokestį.

Kaip veikia?

AutoGuard S2 ir S4 įranga naudojasi 24 Navstar palydovais, skriejančiais 6-iomis orbitomis virš Žemės 20 000 km aukštyje. Pagal iš šių palydovų gautą informaciją yra nustatoma transporto priemonės buvimo vieta, judėjimo greitis ir kryptis. Palydovai išdėstyti taip, kad automobilį pasiekia mažiausiai trijų palydovų siunčiami signalai. Pastovus ryšys tarp palydovų leidžia nustatyti vietą, greitį ir maršrutą. Apdorojus iš palydovų gautus signalus, transporto priemonės buvimo vieta nustatoma 10-15 metrų tikslumu. Ši informacija ir kiti automobilio prietaisų parodymai yra įrašomi ir kaupiami vidinėje bloko atmintyje. Duomenų perdavimas iš bloko į serverį vykdomas operatoriui ar klientui užklausus sistemą. Prietaisas gali būti suprogramuotas ir taip, kad informaciją persiųstų po kokių nors įvykių (pvz. suveikus signalizacijai) arba nustatytais laiko intervalais.

AutoGuard sistemos panaudojimas apsaugai

Prie sistemos prijungus automobilio signalizaciją, suveikus aliarmo signalui, CSP nedelsiant gaus aliarminį pranešimą bei automobilio buvimo vietą. Aliarmo signalas aktyvuojamas suveikus automobilio signalizacijos davikliams ir jutikliams, įjungus transporto priemonės degimą veikiant signalizacijai, imobilaizeryje įvedus klaidingą kodą, nuo sistemos atjungus įtampos (maitinimo) šaltinius, dingus GPS ar GSM signalams arba transporto priemonei išvykus už nustatytos teritorijos ribų. Dažnai automobiliuose sumontuojamas pavojaus mygtukas, kurį nuspaudus, bet kuriuo metu galite nesudėtingai pranešti apie gresiantį pavojų. CSP gavus aliarminį pranešimą, operatorius imasi iš anksto nustatytų ir su užsakovu suderintų veiksmų:

 • patvirtina pranešimo gavimą;
 • apie įvykį praneša policijai ir/arba greitojo reagavimo ekipažui;
 • kaip įmanoma saugiau blokuoja transporto priemonės variklį;
 • apie suveikimą informuoja savininką arba jo patikėtinį;
 • palaiko pastovų ryšį su į įvykį reaguojančiais pareigūnais ir teikia jiems visą informaciją apie įvykį ir jo eigą;
 • apie veiksmus ir rezultatus informuoja savininką.

Ši paslauga turi daug panašumų su elektronine namų apsauga. Esminis skirtumas: saugomas objektas nuolat keičia buvimo vietą ir saugos tarnyba turi užtikrinti operatyvų reagavimą bet kurioje Lietuvos vietoje.

AutoGuard sistemos panaudojimas stebėjimui

Klientas gauna informaciją, būtiną operatyviam savo transporto valdymui. Jis turi galimybę nuolat žinoti tikslią transporto priemonės buvimo vietą, įvairius parametrus bei prijungtų prietaisų parodymus:

 • transporto priemonės buvimo vietą ir nuvažiuotą maršrutą;
 • automobilio greitį ir variklio apsukas;
 • dienos kilometražą;
 • vairuotojo darbo ir poilsio laiką;
 • sustojimų vietas ir laiką;
 • sunaudotą kuro kiekį;
 • degalų papildymo ar nupylimo laiką ir vietą.

Tikime, kad naudojimasis šia sistema Jums bus naudingas. Jeigu Jus domina ši paslauga, tiesiog užpildykite pasiūlymo formą apačioje ir netrukus su Jumis susisieksime.

 

 

Gaukite pasiūlymą

Dominančios paslaugos:
Pasiteirauti dėl paslaugų taip pat galite telefonu, el. paštu arba atvykę į artimiausią mūsų skyrių. Iki pasimatymo!
Lakūnų g. 14b,
LT-09108 Vilnius

Dėkojame už jūsų užklausą

Mūsų specialistai netrukus su jumis susisieks
Gaukite pasiūlymą Parduotuvė