Eurowatch

Eurowatch

Apsaugos Komanda yra nacionalinis Eurowatch paslaugos tiekėjas Lietuvoje. Eurowatch – tai operatyvaus ryšio su Europos šalių policija paslauga, skirta padėti vairuotojams nedelsiant susisiekti su policija bet kurioje Europos vietoje. Eurowatch paslauga veikia per nacionalinių paslaugos tiekėjų tinklą, kuris šiuo metu veikia 36 Europos valstybėse. Visi Eurowatch atstovai glaudžiai bendradarbiauja su policija ir budi 24 valandas per parą.

Dėl nusikaltimų, įvykdomų prieš krovinių vežėjus, transporto priemonių vairuotojus ir keleivius visoje Europoje, kiekvienais metais yra patiriami milžiniški nuostoliai. Nusikaltėliai savo taikiniu dažnai renkasi tolimųjų reisų vairuotojus ir krovinius, nes nemokėdami vietinės kalbos, tolimųjų reisų vairuotojai sunkiai gali išsikviesti pagalbą.

Nusikaltimui įvykus užsienyje, ryšys su EUROWATCH paslaugos tiekėju yra vienas paprasčiausių ir patikimiausių būdų susisiekti su vietos policija.

Vairuotojas, užsienyje patekęs į situaciją, kurioje yra reikalinga policijos pagalba, skambina savo Eurowatch atstovui, gimtąją kalba praneša apie įvykį bei perduoda savo koordinates. Eurowatch atstovas pats arba per partnerius susisiekia su vietos teisėsaugos struktūromis, suteikia jiems visą turimą reikalingą informaciją apie įvykį. Sukurti ir naudojami bendravimo standartai neleidžia iškraipyti perduodamos informacijos, yra išvengiama vadinamojo „sugedusio telefono“ efekto.

AutoGuard sistema įdiegta į transporto priemones atveria galimybes dar greičiau ir tiksliau reaguoti į nusikaltimus, nes transporto priemonės buvimo vietą matome realiu laiku. Policijos reagavimas, turint šią informaciją, tampa žymiai greitesnis ir tikslesnis.

Investicijos į transporto ir krovinių saugumą atsiperka. Siūlydami šią paslaugą tikime, kad Jūs tiek Lietuvoje, tiek išvykę jausitės vienodai saugūs.

 

 

Gaukite pasiūlymą

Dominančios paslaugos:
Pasiteirauti dėl paslaugų taip pat galite telefonu, el. paštu arba atvykę į artimiausią mūsų skyrių. Iki pasimatymo!
Lakūnų g. 14b,
LT-09108 Vilnius

Dėkojame už jūsų užklausą

Mūsų specialistai netrukus su jumis susisieks
Gaukite pasiūlymą Parduotuvė